Doktorant Szkoły Doktorskiej UO mgr Tomasz Burdzik nominowany przez Kapitułę Redakcji „Nowej Trybuny Opolskiej” w konkursie „Osobowość roku 2020” w kategorii nauka!

Za co nominacja? „Kapituła doceniła wkład w życie naukowe naszego regionu, przyznając nominację w szczególności za liczne publikacje i szereg badań (w tym terenowe na Borneo) w zakresie polityki, religii i społeczeństwa w Azji Południowo-Wschodniej”.

Tomek znalazł się w gronie konkurentów uczelnianej wagi ciężkiej – profesorów i doktorów habilitowanych. Jeśli chcesz zagłosować na naszego doktoranta, możesz to uczynić, „potrząsając sakiewką” w kwocie 2,50 zł wysyłając SMSa na nr 72355 o treści OPN.37

Na zdjęciach nasz Tomek w akcji – sercem w Indonezji, ale ciałem w Polsce, prowadząc wykład online na Państwowym Uniwersytecie Islamskim w Banda Aceh, jedynej prowincji w Indonezji, gdzie obowiązuje prawo szariatu!