Szanowni Doktoranci,
w związku z kończącą się kadencją poszczególnych Rad Wydziałowych (oraz kończeniem studiów doktoranckich przez część ich przedstawicieli) chcemy przeprowadzić wybory do nowej kadencji tak, aby w nowym roku akademickim 2021/2022 mogły zacząć pracować nowe składy Rad Wydziałowych.
Przypominamy, że brak wyboru, pozostawienie wolnego miejsca, niezgłoszenie się kandydata/tów z danego wydziału itp. może skutkować ewentualnym brakiem zabezpieczenia interesów doktorantów z danego wydziału (ze względu na brak przedstawiciela/li) oraz utrudnienia w pracach Samorządu Doktorantów UO w ogóle np. przy pracach komisji stypendialnej.
Wybory odbędą się zdalnie przez MS Teams (dla każdego wydziału powstanie oddzielny zespół) w dniach 7-15 czerwca o godz. 17:00. Kandydatury należy zgłaszać wysyłając maila na doktoranci@uni.opole.pl lub zgłaszając daną osobę po uprzednim zdobyciu jej zgody.
Harmonogram (zgodnie z chronologią ze strony www, zakładka “Struktura”; “Rada”):
07.06 – WPT
08.06 – WCh