Szanowni Doktoranci,

decyzje zostały wydane, są podpisane i obecnie będą rozsyłane (pod koniec tego tygodnia) na UCZELNIANE skrzynki mailowe. Ze względu na specyfikę tego roku, biorąc pod uwagę pandemię, podstawą do otrzymania stypendium będzie potwierdzenie mailowe odebrania skanu decyzji, czyli: Biuro Dydaktyki i Spraw Studenckich na maile uczelniane przesyła skan decyzji, Doktorant maila odbiera i ODPOWIADA na niego Nadawcy, iż potwierdza, że otrzymał decyzję. Taka deklaracja/odpowiedź jest podstawą do wypłaty stypendium. Forma listowna decyzji zostanie dosłana później. Wypłata stypendium nastąpi w grudniu (około 20-tego) z wyrównaniem za trzy miesiące.

Osoby, które planują się odwołać od wyniku decyzji mają na to 14 dni od daty doręczenia decyzji (skan). W załączeniu udostępniono wzór odwołania:

Odwolanie-od-decyzji-stypendialnej

Skan odwołania należy przesłać na adres:  doktoranci@uni.opole.pl a wersję papierową należy wysłać na adres Biura Dydaktyki i Spraw Studenckich. W miarę możliwości, uprasza się o komputerowe wypełnianie dokumentu odwołania. Ze względu na konieczność przestrzegania wszystkich termin i dat może się zdarzyć, że Odwoławcza Komisja Stypendialna dla doktorantów będzie obradować dopiero w styczniu 2021 r.