Szanowni Doktoranci,
decyzje zostały już wydane i podpisane. Będą rozsyłane do Was na Wasze UCZELNIANE skrzynki mailowe. Ze względu na specyfikę tego roku biorąc pod uwagę pandemię, podstawą do otrzymania stypendium będzie potwierdzenie mailowe otrzymanie skanu decyzji, czyli: Biuro Dydaktyki i Spraw Studenckich na maile uczelniane przesyła skan decyzji, Doktorant maila odbiera i ODPOWIADA Nadawcy, że potwierdza, że otrzymał decyzję. Taka deklaracja/odpowiedź jest podstawą do wypłaty świadczenia. Forma listowna decyzji zostanie dosłana później. W zarządzeniu nr 151/2020 JM Rektora UO są określone stawki dla poszczególnych świadczeń dla Doktorantów. Stawki dla styp. socjalnego i dla niepełnosprawnych są wyższe ze względu na odpowiednią dotację związaną z pandemią i trudnym czasem również dla Doktorantów. Świadczenia w tej wysokości są raczej jednoroczne, bo prawdopodobnie w przyszłym roku subwencja będzie inna. Wypłata świadczeń, o których mowa w tym poście najprawdopodobniej wpłynie na konta Doktorantów do końca listopada.